Nieuwe webshop TNT Post

Uitdaging
TNT Post heeft ISM eCompany ingeschakeld voor het verbeteren van de zakelijke webshop van TNT Post, in de interne organisatie ‘Mailorder’ genoemd. Mailorder is specifiek gericht op het MKB-segment en maakt het mogelijk online diverse zakelijke postzegelproducten en aanverwante artikelen te bestellen.
 
Oplossing
De belangrijke voorwaarden voor het nieuwe e-commerce platform waren stabiliteit en robuustheid. Voorheen bedroeg de capaciteit van de webshop slechts 300 gebruikers waardoor in piekperiodes relevante omzet werd gemist. Huub Rulkens, Business Devolpment Manager bij TNT Post, vertelt: “Na een gedegen onderzoek is de keuze op ISM eCompany gevallen. De degelijke projecten van ISM eCompany in het verleden en vooral de solide ervaring die het team van ISM eCompany als belangrijke en betrouwbare speler in e-commerce heeft, is van doorslaggevend belang geweest”. Voor de doelgroep MKB heeft het team van ISM eCompany – met ondersteuning van creatieve partner GuiltyPeople voor het design – een webshop ontwikkeld op basis van Sana Commerce. De webshop is gekoppeld aan het reeds bij TNT Post in werking zijnde SAP-systeem en betaalsysteem.
 
Resultaat
Met het e-commerce platform is niet alleen de capaciteit van het vernieuwde stabiele platform vergroot, ook het bestelproces voor de eindgebruiker is gebruiksvriendelijker gemaakt. Huub Rulkens: “De nieuwe webshop is beter te vinden en de klant kan duidelijker geholpen worden. Ook het proces van het up-to-date houden via Sana frontoffice is aanzienlijk versneld, van voorheen enkele weken naar enkele uren in de nieuwe situatie”. De conversie van de webshop kan in de toekomst bovendien worden verhoogd dankzij nieuwe functionaliteiten zoals de ‘top 10 bestellers’, ‘u kocht product X, anderen kochten ook product Y en Z’ en de ‘kassakoopjes’.
 
Huub Rulkens: “Het is opnieuw duidelijk geworden dat de specifieke klantaandacht en de adequate ondersteuning vanuit het ISM eCompany-team zeer waardevol zijn!” 
 
Bekijk de webshop op: mailorder.tntpost.nl
 

Gerelateerde projecten

Meer informatie? Meer informatie?

Wenst u meer informatie over de dienstverlening en e-commerce oplossingen van ISM eCompany?

 
Contact opnemen
 
Contact opnemen
 
Offerte aanvragen
 
Offerte aanvragen

Vragen over dit project? Vragen over dit project?

Jeroen van Eck eBusiness Consultant j.vaneck@ism.nl 010 2436000
Copyright © 2012 ISM eCompany